Дорогі партнери! У січні 2018 року наша компанія уклала прямий контракт з компанією Whirlpool EMEA (Італія). З травня цього року ми почали регулярні поставки в Україну оригінальних запчастин і аксесуарів, торгових марок Whirlpool, Indesit, Hotpoint-Ariston і Wpro.

На даний момент на нашому складі в Києві ми вже сформували асортимент з ТОП 400+ позицій за цими брендам, всі ці товари можна купити сьогодні, перелік товарів можна подивитися за посиланнями Whirlpool, Indesit, Hotpoint-Ariston, Wpro. Всі партнерські ціни доступні в Ваших особистих кабінетах. З кожною новою поставкою ми будемо розширювати асортимент наявності запчастин і аксесуарів на нашому складі в Києві.

Так само можлива доставка запчастин «під замовлення» з заводу Whirlpool в Італії, термін поставки від 2 до 4 тижнів. (Таке замовлення можна зробити через запит на імейл або за оригінальним кодом з прайсу, який ми надсилаємо за Вашим запитом). 

Звертаємо Вашу увагу, що наша компанія ТОВ «ЦЕНТР ЗАПЧАСТИН» є офіційним імпортером запчастин і аксесуарів компанії Whirlpool EMEA (Whirlpool, Indesit, Hotpoint-Ariston, Wpro) в Україні, вся продукція оригінальна в фірмовій упаковці. Митне оформлення проводиться згідно всіх законодавчих норм, всі ціни вказані з ПДВ. Представляємо повний пакет документів, сертифікатів.