Новинка на складі! Наш асортимент запчастин Whirlpool поповнився антибактеріальним фільтром Microban для холодильників Whirlpool, код товару ANT001-481248048172.

Антибактеріальний повітряний фільтр розроблений компанією Whirlpool спільно з фірмою Microban, що займає провідні позиції на ринку антибактеріальних систем.

 

100% повітря потрапляє в холодильник, проходить через фільтр, виконаний із застосуванням високих технологій. Активні інгредієнти Microban вбудовуються в полімерну структуру повітряного фільтра при його виготовленні. Вони рівномірно розподілені в волокнах по всій поверхні фільтра, а також по глибині.

Активні інгредієнти мають термін придатності 6 місяців.

Доведено ефективність захисту від таких мікроорганізмів: Listeria monocytogenes, Staphylococcus aureus, Escherichia coli 0157, Salmonella enteritidis, Aspergillus niger.

Цей фільтр Microban може бути встановлений тільки на холодильниках Whirlpool, виготовлених із застосуванням відповідної технології!

"Розумні" індикатори Timestrip допомагають правильно і максимально ефективно використовувати фільтр. "Розумний" індикатор Timestrip повинен бути наклеєний усередині холодильної камери або біля фільтра, щоб повідомляти про необхідність заміни фільтра.

 

Що таке Timestrip:

Timestrip - це "розумний" індикатор часу і температури, який автоматично відраховує час, що минув з його активації. 6-місячний індикатор Timestrip був розроблений для точної індикації терміну закінчення 6-місячного періоду, який нагадує про необхідність заміни фільтра.

Як використовувати Timestrip:

  • Для активації індикатора Timestrip роздавіть бульбашку в його передній частині.
  • Лінія в вікні індикатора почне фарбуватися.
  • Зніміть захисне покриття з заднього боку індикатора Timestrip і наклейте його на видному місці усередині холодильної камери, по можливості поруч з фільтром.
  • Вікно індикатора показує, скільки часу використовується фільтр і коли слід його замінити.
     

Антибактеріальний фільтр поставляється в блістерній упаковці в комплекті з таймером Timestrip і інтструкціей по установці (опису).

Даний фільтр Microban і індикатор Timestrip не підлягає гарантійній заміні.

Замовні коди фільтру: ANT001 / 481248041782 / C00312451