В інтернет-магазині CS.UA передбачена процедура повернення і обміну протягом 14 днів з моменту покупки товару (не рахуючи для покупки) відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». Якщо з яких-небудь причин ви не задоволені своєю покупкою можете повернути нам куплений товар, а ми повернемо вам гроші або надамо аналогічний / інший товар за Вашим бажанням.

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості Закон України «Про захист прав споживачів»

 

Умови для повернення:

Переконайтеся, будь ласка, що з моменту покупки пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Товар не має ознак використання і пошкоджень, в повній комплектації (як на момент придбання), збережено його товарний вид і все споживчі властивості.

Підготуйте, будь ласка, всі необхідні документи:

  • Документ, що підтверджує покупку (касовий чек / акт прийому-передачі / видаткова накладна або інший документ виданий Продавцем, що засвідчує факт купівлі);
  • Документ, що засвідчує особу;
  • Ідентифікаційний податковий код (ІПН);
  • Банківську карту або актуальні реквізити карткового рахунку / розрахункового рахунку;
  • Заява на повернення коштів.

Важливо!

  • Повернення і обмін ми здійснюємо тільки через перевізника Нова пошта, якщо ви захочете обміняти або повернути товар обов'язково враховуйте термін доставки до нашого відділення №142 в Києві (по Києву 1-2 дня; по Україні до 5 днів в залежності від населеного пунткту! У зв'язку з цим наполегливо рекомендуємо перевірять товар відразу після отримання та швидко реагувати, якщо товар Вам не підійшов або не відповідає замовленням).
  • Возрат товару відбувається за рахунок покупця (якщо Ви отримали неправильний замовлення помилково магазину в такому випадку повернення оплачуємо ми)
  • При дотриманні всіх умов повернення ми повернемо Вам гроші протягом 3-х банківських днів після отримання товару.


Умови, при яких товар обміну та поверненню не підлягає:

Якщо Ви не перевірили товар при отриманні у відділенні Нової пошти і забрали з приміщення перевізника або не перевірено товар при кур'єрі і вдома виявили: некомлект, корпусні пошкодження і тд. - претензії не приймаються і обмін або повернення не можливий!