CS.UA - онлайн магазин запчастин та аксесуарів для побутової техніки.

Компанія CS.UA імпортер-дистриб'ютор, а також виробник за схемою OEM запчастин і аксесуарів для побутової техніки. Співпрацюємо безпосередньо з виробниками/фабриками оригінальних і сумісних запчастин в Китаї, Туреччині та Європі. Виробляємо на партнерських заводах запчастини та аксесуари для побутової техніки: чавунні конфорки для електроплит, хепа фільтри, мішки тканинні/синтетичні, щітки, труби телескопічні для пилососів під власними брендами CS® (запчастини) та DOMPRO® (аксесуари) вся продукція має високу якість, асортимент постійно розширюється. Нашим клієнтам ми пропонуємо поставки запчастин вже зі складу в Україні по дрібно-оптовим та оптовим цінам. Масштаби нашого проекту дозволяють забезпечити постачання як роздрібним інтернет-магазинам так і великим дилерам.

Абсолютно кожному партнерові, незалежно від величини його замовлень, ми забезпечуємо якісний сервіс. Складські запаси поповнюються щомісячно, розширення асортименту відбувається кожні 3 місяці. Доставка і відправлення по Україні здійснюється кожен день.

Нашим клієнтам ми пропонуємо тільки популярні запчастини та аксесуари. Асортимент ми підбираємо і розширюємо за принципом тільки ТОП-продаж, товар, що не лежить у складі! Тим самим ми забезпечуємо нашим партнерам високу оборотність товару та стабільний дохід.